Op.Dr. Cem Altındağ Kimdir? Burun Ameliyatı - Rinoplasti
272
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-272,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

Cem Altındağ Hakkında

Cem Altındağ, Estetik Burun Cerrahi-Burun Ameliyatları üzerine edinmiş olduğu deneyim ve cerrahi sonrası doğal burun görünümü elde etme konusundaki bilgi birikimi ile, İstanbul’da sadece ‘Burun Estetiği Cerrahisi’ üzerine çalışmakta olan (birincil ve revizyon rinoplasti operasyonlarında) operatör uzman bir doktordur (rhinoplasty specialist) ve teknik olarak normal/ileri derece estetik burun ameliyatlarında en güncel ve güvenli cerrahi yaklaşımları kullanmaktadır.

BURUN ESTETİĞİ AMELİYATI Konusunda…

Deneyimli cerrahlarından biri olarak kabul edilen Opr.Dr. Altındağ, önemli sayıda başarı oranı yüksek burun ameliyatı gerçekleştirmiş olmanın yanısıra, Okmeydanı Eğitim-Araştırma Hastanesi (Klinik Araştırma)/Özel Üniversite ve Medikal Firmalar ile iletişim içerisindedir, kullandığı cerrahi malzeme ve teknik tasarımlarını geliştirmek için çalışmalar yapmaya devam etmektedir.

 

 

Opr.Dr. Cem Altındağ
1965 Bolu doğumludur. Üniversite öncesi öğretim yılları, Antalya, Ankara, İstanbul ve Karabük olmuştur. İstanbul Üniversitesi-İstanbul Tıp Fakültesinden mezun olmuş (1989), KBB-Baş ve Boyun cerrahisi uzmanlık eğitimini, Beyoğlu Eğitim ve Araşt. Hast.’de tamamlamıştır (1994). KBB-Baş ve Boyun cerrahisi uzmanı olarak, İstanbul dışında da görev yapmıştır (Manisa, 1994-1995, Tekirdağ, 1996 -2001). 2001-2002’de, burun estetiği ve cerrahisi üzerine, yurtdışı misafir uzman olarak İngiltere’de (Londra) bulunmuştur. Estetik ve fonksiyonel burun cerrahisi konusunda pek çok seminer ve toplantılara katılmıştır. Son görev yaptığı kurum, İstinye D. Hastanesi olmuş. Sadece, ilgi alanı olan burun estetiği ve fonksiyonel cerrahisi üzerinde yirmi beş yıldan fazla çalışmakta olan, deneyimli burun estetiği cerrahlarından biri olarak Dr. Altındağ, başarı oranı yüksek pekçok (primer ve revizyon) başarılı burun estetiği ameliyatları gerçekleştirmiştir.
1999 yılından bu yana, İstanbul’da burun estetiği/cerrahisi üzerine çalışmakta olan Dr. Altındağ; Mayıs 2017’den itibaren, kendi özel ofisinde (Nişantaşı-İst., Ofis Tel: +90  (0)212 270 21 22) hastalarını kabul etmektedir.
Burun Estetiği ve Burun Cerrahi için Staj / Kurslar/Toplantılar (Türkiye dışı) : 1991 Pittsburgh- PA-A.B.D., 1997 Graz-Avusturya, 1997 Ann Arbor-MI–A.B.D., 1998 Berlin, Almanya, 1999 Londra-İngiltere, 2000 Porto-Portekiz, 2001–2002 Londra-İngiltere (Royal National ENT Hospital, Guy’s &; St. Thomas Hospital, U.C. of London, Lewisham University Hospital), 2009 Amsterdam-Hollanda, 2013 İmola-İtalya, 2014 Münih-Almanya, 2016 Paris-Fransa

Basılı iki mesleki  kitabı, makaleleri bulunmaktadır.
Üyelikler: Mesleki Dernekler, TED, HSSK      Hobileri: Bisiklet, Basketbol, Sanat tarihi
Evli ve bir kız çocuk babasıdır.

burun ameliyatı rinoplasti en iyi burun estetiği doktoru cem altındağ

TANITIM BROŞÜRÜ

Deneyimli Cerrahi

Burun Estetiği Üzerine 26 Yıllık Yoğunlaşmış Tecrübe

Doğal Güzelliğe İnanmak

Yüz İle Uyumlu Doğal, Diri Görünüm

İhtiyaçlarınızı Doğru Anlamak

Beklentilerin Rasyonel Değerlendirilmesi

Operasyon Öncesi Detaylı Bir Analiz Hazırlamak

Ameliyat Öncesi Ayrıntılı Planlama

Ameliyat Öncesi ve Sonrası Tavsiyelerde Bulunmak

Başarıyı Arttıran Önemli Bir Unsur

Sürekli Eğitim ve Araştırma

Son Yeniliklerin Takip Edilerek Değerlendirilmesi

Belirtilen Bu Noktalara Doktorunuz Özen Gösterirse;

Operasyon Sonrası Daha Az Ağrı ve Daha Hızlı İyileşme Süreci

Sonuca Etki Eden Tüm Bileşenlerin Dikkate Alınması

Çok Başarılı Sonuçlar, Yüksek Oranda Hasta Memnuniyeti

Uzun Yılların Getirdiği Deneyimin Önemi